Трохи про чоловічий гардероб

Чоловіки, в більшості, доволі раціональні, тому їх гардероб в рази менший за жіночий. Він набагато рідше оновлюється, і в більшості причиною покупки нового білого худі – це порваний старий худі або щось типу такого.

Не дуже важливо, є почуття стилю у чоловіка чи нема, адже дуже просто знайти в його гардеробі щось базове, можливо там навіть усе базове: однотонні білі, чорні футболки, така ж ситуація зі світшотами і худі. Буде добре, якщо в шафі знайдеться щось темно-синє, бордове або зелене.

Сьогодні ми розповімо вам тільки про однотонне біле худі: як і з чим носити, куди одягати

По-перше, давайте поставимо усі крапки над “і” худі, це доволі узагальнююче слово, під яким розуміється трикотажна кофта або реглан відносно вільного крою, обов’язково з капюшоном. Зазвичай без замка і з наскрізним карманом знизу

Куди носити білий худі?

Вільний крій худі вже дає право “вільно” носити його при будь-якій зручній нагоді. М’який трикотаж окупує тіло і не сковує жодного твого руху, тож носити худі можна як елемент повсякденного гардеробу.

Якщо ви студент, скоріш за все, це найзручніша річ на парах. Якщо працюєте – носіть на роботу, якщо дрес-код компанії дозволяє.

Якщо йдеш на вечірку – підбери пару аксесуарів і твій образ стане неперевершеним.

Як ви розумієте, тут легше пошукати обмеження: наприклад, краще не одягати худі в тренажерний зал, бо тканина дуже легко вбирає у себе запах і вологу, тож після тренування йому пряма дорога в пральну машинку

На офіційних заходах, само-собою, в худі краще не з’являтися. 

Здається, це все..якщо у вас є чим доповнити – напишіть, будь ласка, в коментарях

З чим носити білий худі?

Якщо твій день має бути доволі активним, поєднання білого худі і чорних трикотажних брюк або джинсів допоможе створити функціональний лук. Скласти компанію цим двом елементам зможуть сірі кросівки.

В прохолодну погоду – джинсова куртка в поєднанні з білим худі, завуженими джинсами або брюками та кросівками стоврюють стильний, легкий образ

Як носити білий худі з пальто?

Останній варіант для тих, хто любить експериментувати – представляємо луки, базових худі з сірим, чорним, синім та картатим пальто.

Вам точно буде дуже зручно, однак старайтеся не попадати в дуже консервативне суспільство, вас можуть сприймати як білу сороку.

Власне кажучи, мені дуже імпонують подібні луки. Дякую кожному, хто дочитав до цього місця, сподіваюся вам сподобалося і ви візьмете цю інформацію до уваги.

Чоловічі худі

Білий худі

690 грн

Де купити подібний худі?

Звичайно в нашому інтернет-магазині є саме такий, базвий білий худі, без жодного логотипу. З великим і м’яким капюшоном і зручним карманом “кенгуру”.

Для зими у також є варіант з начосом:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *