Про світшоти Grom clothing

Прийшла осінь – новий сезон і відповідно нова можливість показати себе з іншого боку. На рівні з іншими українськими брендами, ми, Grom clothing, презентували нові світшоти. Цього разу ми нарешті відмовилися від виключно чорних та білих виробів. Я маю на увазі, що поміж чорного та темно-синього варіанту з’явилися голубий, бордовий, та колір бізо – щось між тілесним, пісочним та коричневим.

Бордовий світшот для чоловіків

Як і раніше – ми прихильники натуральних матеріалів. Світшоти 2017 року не стали виключенням. Частина з них виконана зі 100% бавовни, а частина 70% бавовна та 30% поліестер. На жаль, не кожен розуміє що подібний відсоток синтетичної тканини робить тільки краще – тканина м’якша, приємніша на дотик і довше вам прослужить.

Що з цінами?

Як ви можете помітити – ми знаходимося в активному пошуці ідеального поєднання ціни-якості. Якщо якість ми тримаємо на високому рівні, то ціну дозволяємо собі змінювати. Вже зараз ми можете купити чоловічий світшот всього за 499 грн. Варто відзначити, що у вартість входить доставка, але не для всіх. Щоб скористатися безкоштовною доставкою необхідно оплатити замовлення онлайн або загальний чек має бути від 750 грн.

Зважаючи на регулярні підняття тарифів компанією Нова Пошта – це надзвичайно вигідний варіант.

Які ж подальші плани?

Звичайно дуже хочеться розказати вам про те, як продуктивно ми провели літо, скільки роботи було зроблено та розказати на що чекати далі, але ні. Ми не впевнені, що відкривати усі таємниці гарна ідея. Саме тому дуже рекомендуємо слідкувати за нашим Instagram, особливо stories.

А тепер – конкурс!

Хто вгадає що ми представимо після перших 5 світшотів – отримає новинку безкоштовно. Для участі в конкурсі необхідно просто написати нам в direct. Зараховується тільки перший вказаний вами варіант.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *