Часті запитання

Доставка по Україні:

Доставка здйснюється транспортною компанією “Нова пошта”. 

Терміни: 1-3 дні з дати відправки

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення на суму від 1500 грн.

1. Які товари можна повернути?
Усі товари із асортименту на даний момент можна повернути, а саме: світшоти, худі, футболки, поло, сорочки.

2. Терміни, умови і порядок (процес) повернення товарів належної якості.
Протягом 14 днів ви можете відправити нам товар належної якості назад, протягом 7 днів з моменту отримання відправлення ми вам повернемо кошти на картку Visa/Mastercard. Для оформлення повернення ви можете зв’язатися з нами по email – info@gromclothing.com.ua, в соц. мережах або по телефону. Доставка в даному випадку оплачується клієнтом.

3. Терміни, умови і порядок (процес) повернення товарів належної якості;

Протягом 14 днів ви можете повернути нам товар належної якості назад, протягом 7 днів з моменту отримання товару ми повернемо кошти вам на картку Visa/Mastercard. Для
В течении 14 дней вы можете отпраавить нам товар надлежащего качества обратно, в течении 7 дней с момента отправки мы вернём деньги на ваш банковский счёт. Для оформлення повернення ви можете зв’язатися з нами по email – info@gromclothing.com.ua, в соц. мережах або по телефону. Доставка в даному випадку оплачується клієнтом.

4. Де фізично можна провести повернення або обмін? Усі повернення здійснюються шляхом відправки товарів нам, на адресу: Київ, 22 відділення Нової Пошти, отримувач Омельченко Віталій, 0669641695. Без накладного платежу. Протягом 7 днів з моменту отримання повернення ми перерахуємо вам кошти на картку Visa/Mastercard.

Наразі кожен покупець може обрати один із способів оплати: готівкою кур’єру, картою Visa/Mastercard онлайн або ж готівкою при отриманні у відділенні Нової Пошти

Vodafone: 066 964 16 95 | Lifecell: 063 510 53 81