Що таке фланель?
Фланель – це цупка і одночасно м’яка тканина з рівномірним ворсом. Плетіння буває саржевим та полотняним.

Матеріал був створений у Великобританії, але швидко набув популярності по всьому світу завдяки своїй властивості зберігати тепло.До кінця 19 століття фланель виготовляли виключно із шерсті, але вже на початку 20 століття з’явився варіант, виготовлений із бавовни. Зараз, у 21 столітті, виготовляють синтетичний варіант фланелі,а також з суміші натуральних та синтетичних тканин.
Натуральний колір фланелі – сірий, але тканина легко фарбується в будь-який інший колір, завдяки чому можна зустріти вироби з цієї тканини в різних варіаціях

З минулого у сьогодення

Появу першої картатої фланелевої сорочки приписують часам освоєння Дикого Захову в США. Ковбої носили не тільки джинси, а й ще один символ Заходу того часу – картату сорочку. Це був їх повсякденний одяг в 19 столітті.

Так і лишилась би сорочка атрибутом певної верстви населення, якби не 60-ті. Саме у цей час з’явилися хіппі, які протестували проти війни. Вони носили картаті сорочки і всі, хто їх підтримував також купували схожі вироби.

На зміну хіппі з’явилися гранж-музиканти, які теж весь час носили цікаві варіанти картатих сорочок. Не варто забувати про Курта Кобейна і весь гурт “Nirvana”, які часто виходили на сцену у фланелевих сорочках. Таким чином картаті сорочки стали символом цілого покоління.

Tq9HRSEv0qY
Grom clothing і фланелеві сорочки
Цього року до нас в руки потрапило трохи надзвичайно теплої фланелі. Ще тепліше, ніж зазвичай зустрічається. Ми використали найпопулярніші варіанти – червоний, зелений та сірий кольори, додали приталений силует, який став невід’ємною частину сучасних молод’жних виробів, трошки якісної фурнітури із самої португалії.

Результат нашої роботи можете бачити на фото нижче)
4HHoppHZ2XE rFRanJc7l-M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *