Сорочка поло – відмінне поєднання вічної класики та практичності спортивного стилю.
Як відомо, ці трикотажні вироби, були створені для однойменної гри, але набули такої популярності, що зайняли міцні позиції у повсякденному гардеробі.

Поло Grom clothing
Сорочка поло така ж зручна, як і базова футболка і, в одночас, така ж елегантна, як класична сорочка. Завдяки цьому вона стала практично універсальним предметом гардеробу.

Як правильно обрати й з чим краще одягати

Поло відноситься до базового чоловічого гардеробу. Такі вироби можна носити на роботу, в деяких випадках, навіть в офіс, і на зустрічі з друзями,і на прогулянки. Вони ідеально відображають стиль кежуал.

Дані сорочки чудово комбінуються з джинсами, шортами, класичними брюками, блейзерами та піджаками. Що стосується взуття – обмежень нема, головне щоб усе вдало комбінувалося один з одним.

При виборі сорочки зверніть увагу на рукави, вони мають облягати руку й досягати половини біцепса. Довжина виробу має бути підходящою для носки як навипуск, так і в заправленому вигляді. Щодо кольору – обмежень нема, але базовими кольорами є чорний, білий, пісочний та світло-голубий.

Купуйте якісні сорочки.Оскільки чоловіки рідше змінюють гардероб, ніж жінки, варто витратись на базові елементи щоб завжди мати кілька образів на усі випадки життя

Окреме дякую вислювлюємо основному джерелу інформації.

Сподобалась наша стаття? Щоб не пропускати подібні матеріали від Grom clothing – підпишись на нас у соц. мережах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *