Усі хочуть справити гарне враження на оточуючих, в основному, це роблять манерами поведінки та одягом. Навідміну від жінок, чоловічий гардероб складається з більш базових, універсальних речей щоб легше було стоврювати різні комбінації. Сьогодні ми поговоримо про базову білу футболку і її безмежний потенціал, про те як і з чим її носити.

У кожного чоловіка в гардеробі є як мінімум, 1 пара чорних або синіх джинсів, з них і почнемо. Ось кілька комбінацій на прикладі Девіда Бекхема та Деніела Фокса та інших відомих моделей, чиї аккаунти в інстаграмі входять в число найстильніших у світі.

Сама біла футболка – безпрограшний варіант для чоловіків з атлетичним складом фігури. Таку футболку можна носити заправленою, а можна навипуск. Доповнити образ можна наручним годинником або шкіряним браслетом.

Звичайно, не усе ж в джинсах ходити, на вулиці цього літа стовпчик термометра показує до +40, тож у спеку на допомогу приходять шорти. Крім базових шортів-чінос чи бермудів, можна одягати популярні шорти-карго чорного, темно-синього або кольору хакі.

 

Такс, а що з приводу неформального образу кежуал з використанням сорочки? Не важливо які саме – картаті, в смужку чи однотонні – біла футболка зробить свою справу!

Тільки погляньте на фотографії: на обох з них чоловіки виглядають розкуто, впевнено і стильно. Під цими фото ви можете побачити наші фотографії за участі картатої та однотонної сорочки в поєднанні з білою футболкою.

Джинсова сорочка гром

Ми обіцяли багато варіантів поєднання, тому далі ви побачите кілька луків з використанням кардиганів, світлих чіносів, а також куртками, відмітьте в коментарях ті образи, що сподобалися найбільше.

Screenshot 8
Screenshot 6
Screenshot 13
Screenshot 7
Screenshot 17
Screenshot 16
Screenshot 23
Screenshot 22
Screenshot 27
Screenshot 20
Screenshot 28
Screenshot 26
Ми дуже сподіваємось, що вам сподобалась дана стаття. Діліться нею у соц. мережаж, залишайте свої коментарі і подібні матеріали ставатимуть все якіснішими. Ми розвиваємось разом із вами, дякую що читаєте блог grom clothing!)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *